misintenties week 40-2018

SINT PETRUS ’BANDEN MISINTENTIES 

van zaterdag 29 september 2018 t/m vrijdag 05 oktober 2018

Zaterdag 29 september:

18.30 Woord- en Communieviering in de Mulder ( ’t Schöpke)
19.15 u.: H. Mis:
  
Voor: Sef Peeters
Jaardienst Jo Houben, jaardienst voor Nellie van Dijk-Crommentuyn en overleden familie van Dijk-Crommentuyn. Voor Jan en Maria Verhagen-Meijer en schoondochter Angela Verhaegen.
Lector: Marian Goumans

Zondag 30 september:

09:30 u.: Plechtige Hoogmis:
Voor: Gerrit Heijnen en zoon Willem, overleden echt. Thijssen-Kleine Staarman, overleden ouders Wiel Jeuken en Dien Jeuken-van Treeck, Saar Claessens en familie Claessens-Philipsen.
Harrie en Mina van Mil-Jenneskens, overleden ouders en wederzijdse familie.
Voor Piet Hendriks en overleden familie Hendriks-Willemse
Lector: Henk Mijnster

Maandag 01 oktober: Dag van de ouderen.

09.00 u.: H. Mis:
Voor: Willemien de Vilder-Rutte.
13:30 uur Eucharistieviering bij gelegenheid van de dag van de ouderen.

Dinsdag 02 oktober: 

09:00 u.: H. Mis
Voor: overleden echtpaar Coonen-Huijbregts, Til Janssen-Pelzer en overleden familie.

Woensdag 03 oktober:

9.00 u.: H. Mis:
Voor: Anton en Anna van Osch-Hebben en overleden kinderen.
Ben Schin van der Loeff en familie.

Donderdag 04 oktober:

09.00 u.: H. Mis:
Voor: overleden familie Pouwels-Maessen en kinderen

Vrijdag 05 oktober.:

09:00 u.: H. Mis:
Voor: Mia Nollen-Huijbregts.
 

misinte nties week 39-2018

SINT PETRUS ’BANDEN MISINTENTIES 

van zaterdag 15 september 2018 t/m vrijdag 21 september 2018

Zaterdag 22 september:

18.30 Woord- en Communieviering in de Mulder ( ’t Schöpke)
19.15 u.: H. Mis:   Dialectmis Veldeke
Voor: Wim van den Munckhof en overleden familie
Ouders Franssen-van Gerven, Jan Franssen en familie en tevens voor Grada Hubbers.
Lector:

Zondag 23 september:

09:30 u.: Plechtige Hoogmis:
Voor: Martha van de Laar-van Elsen en voor Herman van de Laar.
Jaardienst voor Harrie Janssen en Evelien.
Voor Ad en Jeanny Hijl
Lector:

Maandag 24 sept:

09.00 u.: H. Mis:
Voor: Frans Herens wegens 65e huwelijksverjaardag

Dinsdag 25 september: 

09:00 u.: H. Mis
Voor: overleden echtpaar Coonen-Huijbregts
Jan Euwals

Woensdag 26 september:

9.00 u.: H. Mis:
Voor een spoedige benoeming van een goede herderlijke Bisschop in ons Bisdom

Donderdag 27 september:

09.00 u.: H. Mis:
Voor de eenzame medeparochianen en zieken en hun families in onze parochie.

Vrijdag 28 september:

09:00 u.: H. Mis:
Voor: Truus Messemaeckers-Schreinemachers

misintenties week 38-2018

Zaterdag 15 september:

18.30 Eucharistieviering De Mulder
19.15 u.: H. Mis:

Voor: Cor Arts, overleden ouders Arts-Dommeck en overleden familie.
Nelly Thomassen-Peeters, echtgenoot Gerrit en zoon René.
Johan en Marie Jonkers-Claessens en overleden familie.
Jaardienst Harrie Houben en overleden familie.

Zondag 16 september:

09:30 u.: Plechtige Hoogmis:
Voor: Martin Dommeck
Stefan Kainama
Jaardienst voor Martin Verschuuren en overleden ouders Verschuuren-Dirkcx
Overleden ouders Hans en Mya Janssen- Bogman.

Maandag 17 september:

09.00 u.: H. Mis:
Voor: familie De Vilder-Rutte

Dinsdag 18 september: 

09:00 u.: H. Mis
Voor: overleden echtpaar Coonen-Huybregts.
Antoon en Gerda Janssen -Keilholz

Woensdag 19 september:

9.00 u.: H. Mis:
Voor: Gert Urselmann

Donderdag 20 september:

09.00 u.: H. Mis:
Voor Hans Gijsen
Familie de Vilder Rutte.

Vrijdag 21 september:

09:00 u.: H. Mis:
Voor de ernstige zieken in onze parochie en hun familie.

misintenties week 37-2018

SINT PETRUS ’BANDEN MISINTENTIES 
van zaterdag 8 september 2018 t/m vrijdag 14 september 2018

Zaterdag 8 sept.:

11.30 Uitvaartdienst Anton Uijterwaal
18.30 Eucharistieviering De Mulder

19.15 u.: H. Mis: Lector: kapelaan Marthoma Alexander
Voor: Piet Aben, vanwege de verjaardag
Gerard Reijnders, vanwege de buurt
Jaardienst Joost Verhoeven

Zondag 9 sept.:

09:30 u.: Plechtige Hoogmis: Lector: de heer H. Mijnster
Voor: Jaardienst Loet Janssen
Familie De Vilder Rutte|
Miep van de Beuken, ouders, broer en zus
Ben en Annie Min-Poels; zonen Dik en Paul;
Leo en Kitty Pouwels;
Overleden leden stichting Kruisen en Kapellen
11:00 u.: Gezinsmis.

Maandag 10 sept:

09.00 u.: H. Mis:
Voor: Voor roepingen tot het priesterschap.

Dinsdag 11 sept.: 

09:00 u.: H. Mis
Voor: Jaardienst Harrie Hendrix;
overleden echtpaar Coonen Huijbregts.

Woensdag 12 sept:

9.00 u.  H. Mis:
Voor: Jaardienst Petronella Baeten-Martens

Donderdag 13 sept.:

09.00 u.: H. Mis:
Voor: t.e.v. Harrie De la Roy

Vrijdag 14 sept.:

09:00 u. : H. Mis:
Voor: Jan Euwals v.w. verjaardag.
Theo Creemers, familie Creemers; familie Derickx

misintenties week 36-2018

SINT PETRUS’ BANDEN MISINTENTIES 
van zaterdag 1 september t/m 7 september 2018

Misintenties: wegens vakantie via de Paterskerk, Leunseweg 5, 0478-580202: ma. t/m vr. van 09:30-10:30 uur;

Zaterdag 1 september:

12.45 uur: Stille mis in besloten kring familie Poels
18.30 uur: Woord- en Communiedienst in de “De Mulder”

19.15 uur: H. Mis: (lector: mevrouw C. Mijnster)
6-wekendienst Gerard Reijnders
Jaardienst Karel en Anna Jeuken-Schreven en zoon Wim
Jaardienst Sjaak Hoevenaars
Jo Houben
Harrie en Gerrit Rongen en Overleden fam.
Johan en Marie Jonkers-Claessens, Overleden ouders en familie
Overleden ouders Dora en Frans Flinsenberg

Zondag 2 september:

09:30 uur: Plechtige Hoogmis: (lector: mevrouw M. Goumans)
Truus Tacken
Piet Vervoort en Overleden familie.
Overleden echtpaar Thijssen-Kleinestaarman
Overleden familie Raedts
Jan Vercauteren, ouders, schoonouders, broer Dé en zwager Thom
Peter Reickert

Maandag 3 september:

09.00 uur: H. Mis:
Voor roepingen tot het priesterschap.

Dinsdag 4 september: 

09:00 uur: H. Mis
Overleden echtpaar Coonen-Huijbregts

Woensdag 5 september:

9.00 uur: H. Mis:
Anton en Anna van Osch-Hebben en Overleden kinderen

Donderdag 6 september:

09.00 uur: H. Mis:
Familie De Vilder-Rutte

Vrijdag 7 september:

09:00 uur: H. Mis:
Voor slachtoffers van natuurrampen

misintenties week 35-2018

SINT PETRUS’ BANDEN MISINTENTIES 
van zaterdag 25 augustus 2018 t/m vrijdag 31 augustus 2018
Misintenties: wegens vakantie via de Paterskerk, Leunseweg 5, 0478-580202: ma. t/m vr. van 09:30-10:30 u.;

Zaterdag 25 aug.:

GÉÉN viering in de “De Mulder”
19.15 u.: H. Mis: (lector: dhr. H. Mijnster)
Paula van Dijck-van Kempen
Nelly Thomassen-Peeters, echtgenoot Gerrit en zoon René
Sef Peeters

Zondag 26 aug.:

09:30 u. : Plechtige Hoogmis: (lector: dhr. A. Gerritzen)
6-wekendienst Martin Dommeck
Jaardienst Drika Jenneskens en voor vader en meoder Jenneskens en overleden familie
Jaardienst overleden ouders Truus en Pieter van Lieshout-Ardts
Jaardienst Theo Driessen en overleden familie
Jaardienst Theo Adriaansens
Loet Janssen
Jan ten Brinke

Maandag 27 aug.:

09.00 u.: H. Mis:
Overleden familie Pouwels-Maessen en kinderen
Harrie de la Roy (van de familie Furtak uit Polen)

Dinsdag 28 aug.: 

09:00 u.: H. Mis
Overleden echtpaar Coonen-Huybregts

Woensdag 29 aug.:

9.00 u.  H. Mis:
Om een goede nieuwe bisschop voor ons bisdom

Donderdag 30 aug.:

09.00 u.: H. Mis:
Voor overledenen aan we niemand meer denkt en voor wie niemand nog bidt.

Vrijdag 31 aug.:

09:00 u.: H. Mis:
Frans Hesens (2e sterfdag)

misintenties week 34-2018

SINT PETRUS ’BANDEN MISINTENTIES  

van zaterdag 18 augustus 2018 t/m vrijdag 24 augustus 2018
Misintenties: wegens vakantie in de maand augustus via de Paterskerk, Leunseweg 5, 0478-580202: ma. t/m vr. van 09:30-10:30 u.;

Zaterdag 18 augustus

10.00 u.:  Uitvaartplechtigheid Tony Verberkt-Maas 
18.30 u.:  Woord- en Communieviering in De Mulder (’t Schöpke)

19.15 u.: H. Mis: Lector: mevr. C. Mijnster)
Voor: Jan Arts
Gert Urselmann en overleden familie
Johan en Marie Jonkers-Claessens en overleden familie.
Hein en Martha van Valkengoed – Van Bijlevelt en overleden familie.
Toon Titulaer en Anna in ’t Zand
Wim Jacobs en familie Jacobs van den Bekerom
Jaardienst Drika en Helm van de Ven-Coopmans, overleden kinderen, kleinkinderen en familie.

Zondag 19 augustus

09:30 u.: Plechtige Hoogmis: (lector: mevr. A. Schaminée)
Voor: Nelly Botden
Ouders Pierre en Nora Laurensse-Janssen en overleden familie
Jaardienst Riek Moorrees – van Otterdijk en overleden familie

Maandag 20 augustus

09.00 u.: H. Mis:
Voor: Dietje Smulders
Jaardienst Oud-deken Jo Coenen
Harrie de la Roy (van de familie Furtak uit Polen)

Dinsdag 21 aug.: 

09:00 u.: H. Mis
Voor: Overleden echtpaar Coonen-Huybregts
Jan Euwals

Woensdag 22 aug.:

9.00 u.: H. Mis:
Voor: Coob Geurtjens en overleden familie

Donderdag 23 aug.:

09.00 u.: H. Mis:
Voor: het geestelijk welzijn van onze parochianen

Vrijdag 24 aug.:

09:00 u.: H. Mis:
Om roepingen tot het priesterschap

misintenties week 33-2018

SINT PETRUS ’BANDEN MISINTENTIES 
van zaterdag 11 augustus  t/m vrijdag 17 augustus 2018

Zaterdag 11 aug.: 

18.30 u.:  Eucharistieviering in De Mulder (’t Schöpke)
19.15 u.: H. Mis: Lector: 
Voor: overledenen Janssen-Coumans
familie De Vilder-Rutte

Zondag 12 aug.:

09:30 u.: Plechtige Hoogmis: Lector: 
Voor: Jaardienst Tiny Schols en overleden familie
Overleden familie Houben-Savelsberg
Ser en Nella Muijsers-Vullings
Martin Dommeck vanwege de buurt

Maandag 13 aug.: 

09.00 u.: H. Mis:
Voor: roepingen tot het priesterschap

Dinsdag 14 aug.:  

09:00 u.: H. Mis
Voor: Overleden echtpaar Coonen Huijbregts

Woensdag 15 aug.: 

19:15 u.: H. Mis:
Voor: Familie Peters-Deriks
Familie Arts-Jansen
Familie Peters-Arts
Harry De la Roy

Donderdag 16 aug.: 

09.00 u.: H. Mis:
Voor: Ter ere van de Heilige Rita

Vrijdag 17 aug.: 

09:00 u.: H. Mis:
Voor: Jet Claessens-Jacobs

misintenties week 32-2018

SINT PETRUS ’BANDEN MISINTENTIES 
van zaterdag 4 augustus  t/m vrijdag 10 augustus 2018

Zaterdag 4 aug.: H. Johannes Maria Vianney

18.30 u.:  Eucharistieviering in De Mulder (’t Schöpke)
19.15 u.: H. Mis: Lector: Annie Schaminee
Voor: Jan en Annie Schwachöfer-Dijkmans en overleden familie,
Wim en Grada Driessen-Rongen en overleden familie,
Harrie en Gerrit Rongen en overleden familie

Zondag 5 aug.:

09:30 u.: Plechtige Hoogmis: Lector: Kapelaan Marthoma
Voor: Pierre en Anna Thijssen-Marcellis,
Jan Straatman, familie Straatman-van Els en familie Rijbroek-Nijenhuis,
Piet Jans-Beken en Mimi Jans-Beken-Martens,
Piet en Dina Coremans-de Haas,
Mieke Ederveen-Lucas,
Stefan Kainama (coll),
Leo Tacken en overleden ouders,
overleden familie Raedts,
Piet en Wout Lenssen-Jeuken, kinderen en kleinkinderen,
jaardienst Herman Geurts,
Frans van Gerven vanwege zijn verjaardag,
Twan van Osch en Ilse Gerardts vanwege de verjaardag

Maandag 6 aug.: Gedaanteverandering van de Heer

09.00 u.: H. Mis:
Voor: Loes Jansen

Dinsdag 7 aug.:  

09:00 u.: H. Mis
Voor: overleden echtpaar Coonen Huijbregts,
Jan Euwals

Woensdag 8 aug.: H. Dominicus

09:00 u.: H. Mis:
Voor: Harrie Messemaeckers

Donderdag 9 aug.: H. Teresia Benedicta van het Kruis

09.00 u.: H. Mis:
Voor: overleden familie Thijssen-Hendrix

Vrijdag 10 aug.: H. Laurentius

09:00 u.: H. Mis:
Voor: Antoon en Gerda Janssen-Keilholz,
Harrie de La Roy van de buurt Ardennenlaan

misintenties week 31-2018

SINT PETRUS ’BANDEN MISINTENTIES 
van zaterdag 28 juli 2018 t/m vrijdag 3 augustus 2018

Zaterdag 28 juli:

GÉÉN vering in De Mulder (’t Schöpke)
10.30 u.: Uitvaartdienst Mienes/Mien Lucassen-Beerkens
19.15 u.: H. Mis: Lector: Henk Mijnster

Voor: jaardienst Jacqueline Rutten-Verheijen en overleden familie,
Jo Houben,
uit dankbaarheid bij gelegenheid van een 50 jarig huwelijk

Zondag 29 juli:

09:30 u. : Plechtige Hoogmis: Lector: Twan Peeters
Voor: zeswekendienst Harrie de La Roy,
jaardienst Ferdie Dobbelaer,
Piet Zwiers,
familie Pouwels-Maessen en kinderen,
vader en moeder Wilmsen-Litjens,
overleden kinderen en Jan Euwals,
Martin Dommeck vanwege de buurt

Maandag 30 juli:

09.00 u. : H. Mis:
Voor: Onze Lieve Vrouw van Lourdes

Dinsdag 31 juli: H. Ignatius van Loyola

09:00 u. : H. Mis
Voor : overleden echtpaar Coonen Huijbregts

Woensdag 1 augustus: H. Alfonsus Maria de ‘Liguori

09:00 u. : H. Mis:
Voor: Antoon en Anna van Osch-Hebben en overleden kinderen,
Kitty Pouwels,
Leo Pouwels en familie Pouwels-Min

Donderdag 2 augustus:

09.00 u. : H. Mis:
Voor: Harry de La Roy

Vrijdag 3 augustus:

09:00 u. : H. Mis:
Voor: ter ere van de H. Oda,
voor een bijzondere intentie