Vormelingen 26-1-2020

Op zondag 26 januari was er een Eucharistieviering voor de 39 vormelingen van onze parochies (Grote Kerk 28, Paterskerk 9) en 2 kinderen die bij ons de voorbereiding doen, maar elders het Vormsel toegediend krijgen.
Voor de toespraak van deken Smeets kwamen alle kinderen naar voren. Daarna werden voorbeden uitgesproken en bij het Onze vader vormden ze één grote kring rond het altaar. ( enkele vormelingen konden door ziekte of iets anders niet aanwezig zijn)

Na de dienst was er een oriëntatie speurtocht in de kerk. Dat was een hele kluif daar de opdrachten pittig waren en goed speurwerk en aandacht vroeg.
In het parochiezaaltje zijn we met de kinderen de gebeden voor de vormsel dienst van 15 maart gaan uitkiezen en werden de liederen gezongen. 
De gemaakte lichtjes worden in de Kruiskapel geplaatst tot aan de dag van het vormsel, de kinderen hebben de gelegenheid het lichtje brandend te houden door er een nieuw kaarsje in te plaatsen.

Klik op een foto om deze groter te zien.
Daarna is door te foto’s te bladeren met de pijltjes aan linker en/of rechterkant ..

Naar de startpagina